Forgot Account?

Knygu serija “Collins Classics”. Prizu laimetojai. Trileriai, detektyvai, mistika. Pramoginiai romanai. Fantastika, magija. Rimtoji literatura. Išankstiniai užsakymai. Grožine literatura vaikams. Pažintine, mokomoji literatura. Dovana jai Dovana jam Dovana vaikui Dovana ikvepimui Dovana tobulejimui Išskirtine dovana 6. Dovana jaunavedžiams 0. Dovanu kuponai 7. Dovanu rinkiniai pigiau 0. Pilna kaina: Pristatymo nezbo Lietuvoje darbo dienos. Pristatymo salygos. Miesto aikšteje vyksta kaledinis koncertas, šalia sriuba varguoliams jo nesbo Gelbejimo armija.

Tik todel jis sužino nušoves ne ta žmogu.

Umai pokšteli šuvis, ir Gelbejimo armijos savanoris, regis, neturintis jokiu priešu, Robertas Karlsenas krinta negyvas. O sninga vis labiau, del pugos nekyla lektuvai, taigi žudikas negali laiku išvykti iš miesto. Tik todel jis sužino nušoves ne ta žmogu. Ir tuctuojau nusprendžia klaida ištaisyti – juk tai turetu buti jo paskutine užduotis… Prasideda dviguba medžiokle: žudikas atkakliai persekioja kita auka, o jam ant kulnu lipa policija.

Policijos inspektorius Haris Hule, tiriantis šia byla, priverstas gilintis i Gelbejimo armijos paslaptis. Romane susipina margaspalve Europos šaliu istorija, religija, neitiketini žmoniu likimai. Jo nesbo – ne tik kvapa nessbo istoriju meistras, bet ir puikus psichologas bei istorikas. Jo Nesbø jo nesbo mano naujas megstamiausias trileriu rašytojas, o Haris Hule – mano naujasis herojus.

Pulsas daužesi kaip pašeles nuo knygos pradžios iki galo. Jo nesbo sekme ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir daugelyje užsienio šaliu, tarp ju ir Lietuvoje, jam pelne kultinis knygu ciklas apie Hari Hule. Jo knygos ne karta buvo patekusios i tarptautiniu bestseleriu sarašus. Šiuo metu pasaulyje parduota daugiau kaip 25 milijonai Nesbo knygu egzemplioriu.

O pagal jo nesbo Galvu medžiotojai m. JavaScript seems to be disabled in your browser. JavaScript turi buti instaliuota jusu naršykleje, jog ši svetaine veiktu. Log In. Forgot account? Not Now. Related Pages. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Lietuviu kalbos institutas School. Maironio lietuviu literaturos muziejus Community Museum.

Matyt nežino, kaip naudinga suprasti save, suvokti, žinoti kodel elgiesi vienaip ar kitaip.

Gražiai Atrodai Clothing Brand. Lietuviu kalba ir literatura Education Website. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Svajoniu knygos Publisher. Pages Liked by This Page. Information about Page Insights Data. Praktine magija Magija November 4 · Matyt nežino, kaip naudinga suprasti save, suvokti, žinoti kodel elgiesi vienaip ar kitaip. Dažniausiai žmones nesusimasto kodel taip elgiasi, tiesiog aš toks esu, dažniausias atsakymas.

Rodos, kad JavaScript yra išjungta jusu naršykleje.

Apie saves stebejima. Praktine Magija June 23 · See All. See More. Rodos, kad JavaScript yra išjungta jusu naršykleje. Tam, kad turetumete geriausia patirti musu svetaineje, savo naršykleje ijunkite Javascript. Informuojame, kad šiame tinklapyje naudojami slapukai angl. Savo duota sutikima bet kada galesite atšaukti pakeisdami savo interneto naršykles nustatymus ir ištrindami irašytus slapukus.

Pusryciai Baseinas ir pirtys Žoleliu arbata. Viešbucio pasiulymas. Pusryciai Baseinas spa lietuvoje pirtys. DruskininkaiVita. VilniusRitos masažai. Pusryciai SPA po atviru dangum Žoleliu arbata. KaunasSauleja Psa. Belorus sanatorija Spec. Pušynas Druskininkai Egles sanatorija Druskininkai Spec. Harmony Park. Norviliškiu pilis. Bistrampolio Dvaras. Gradiali Anykšciai. Vila Ula. Paliesiaus dvaras Vila Romnesa. Gamtos Perlas. Pušu šlamesy. Hotel SPA Arkadia. Odzienas Krogusmaja. Dienos poilsis. Restoranai Laisvalaikio pramogos.